Szukaj: Województwo: Miasto:
 Ogłoszenia Premium

Główna > Praca > Dam pracę > Sprzątanie, Opieka > Au Pair USA 2019 rek

Nowe ogłoszenia na Twój e-mail!

Au Pair USA 2019 rekrutacja rozpoczęta!

Woj.:
Miasto:

Data dodania:01 Grudnia 2018

Rekrutacja Au Pair na sezon 2019 rozpoczęta!

Złóż już TERAZ aplikację z Prowork i leć na rok do Stanów!

Promocja 200+200! Złóż nową kompletną aplikację do końca listopada br. i odbierz kupon rabatowy na 200 zł dla siebie + dodatkowo 200 zł dla koleżanki ( do wykorzystania w ciągu 2-m-cy)!

Planuj Twój amerykański gap year już teraz!

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • wiek 18-27 lat

  • prawo jazdy

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci

  • ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną

  Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  Prowork -19 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Obowiązki
Au Pair USA 2019 czyli roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 19 lat!

Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich.

Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół

średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować! We współpracy z amerykańską organizacją zapraszamy do udziału w rocznym Programie Au Pair w USA.

Oferujemy

  • 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.

  • Kieszonkowe min 790 USD miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • Rozszerzone ubezpieczenie (bez żadnych dopłat!) POLISA na 1.000 000 USD

  • 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku

  • samochód do prywatnego użytku

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych

  • opieka partnerskiego biura Au Pair w USA

Kontakt

Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Ważne: Pamiętaj, aby nie wpłacać żadnych zaliczek/opłat za pobyt itp. Rzetelne firmy nie żądają takich rzeczy!

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie linków w wiadomościach wysyłanych z serwisu):
Treść:
Twój email:
Kod zabezpieczający:

Na skróty:

Ogłoszenia : Sprzątanie, Opieka