Szukaj: Województwo: Miasto:
 Ogłoszenia Premium

Główna > Praca > Dam pracę > Sprzątanie, Opieka > Kierunek Londyn! Nau

Nowe ogłoszenia na Twój e-mail!

Kierunek Londyn! Nauka angielskiego z Native Speakerami!

Woj.:
Miasto:

Data dodania:01 Października 2018

Au Pair Gap Year Anglia! Tea time w Anglii!

Czas na jesienne promocje! 50% zniżki na wszystkie wyjazdy Au Pair Europa! Wyjedź na Gap Year do LONDYNU i szlifuj Angielski z Native speakerami!
Wymagania
• Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

• Doświadczenie w opiece nad dziećmi

• Gotowość do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy

• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

• Kandydatka na Au Pair musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

Obowiązki
Angielska herbata jesienią i szkoła językowa w Wielkiej Brytanii! Zostań Au Pair i zamieszkaj z brytyjską rodziną w Londynie czy okolicach! Do wyboru rodziny z Londynu, Oxfordu, Kent, Salisbury i innych angielskich miast poszukujące Au Pair do opieki nad dziećmi na 6 mcy + ( większość ofert na 8-10 m-cy)! Uproszczona procedura online, niewymagane prawo jazdy! Jeśli lubisz dzieci i chcesz wyjechać do Anglii, zaplanuj twój Gap Year w Londynie już teraz. Więcej informacji Jak zostać Au Pair w Wielkiej Brytanii!

Oferujemy
 W ramach pobytu jako  Au Pair w Anglii zapewniamy:

  •      9-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii

  •      Praca Au pair 30 godzin tygodniowo

  •     Kieszonkowe min 70-100 funtów netto/ tyg

  •     Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  •     Bezpłatny przelot (opcjonalnie w zależnosci od oferty)

  •     Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych  wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!
Kontakt
Zostań Au Pair w Europie i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Islandii czy Francji.

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.

Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.

Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych Au Pair!

You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: prowork.aupair

Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw

Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair

Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Ważne: Pamiętaj, aby nie wpłacać żadnych zaliczek/opłat za pobyt itp. Rzetelne firmy nie żądają takich rzeczy!

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie linków w wiadomościach wysyłanych z serwisu):
Treść:
Twój email:
Kod zabezpieczający:

Na skróty:

Ogłoszenia : Sprzątanie, Opieka