Szukaj: Wojew鏚ztwo: Miasto:
 Og這szenia Premium

G堯wna > Praca > Dam prac > Pozosta貫 > Praca przy zbiorze p

Nowe og這szenia na Tw鎩 e-mail!

Praca przy zbiorze pieczarek

Woj.: Zagranica
Miasto: Holandia

Data dodania:07 Sierpnia 2018

Powr鏒 do listy og這sze
Agencja Pracy Tymczasowej dzia豉j帷a na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia aktualnie rozpoczyna rekrutacj na stanowisko:
Zbi鏎 pieczarek

Miejsce pracy:
Holandia – okolice Venlo

Start projektu:
Sierpie / Wrzesie 2018

Czas trwania projektu:
3-6 miesi璚y – mo磧iwo嗆 d逝窺zej wsp馧pracy

Stawka:
Od 9,59 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i 鈍i皻a dodatkowo p豉tne

Opis stanowiska:
Praca polega na zbiorze pieczarek

Wymagania:
- mile widziane do鈍iadczenie przy zbiorach pieczarek min. 3 miesi帷e
- sprawno嗆 manualna
- precyzyjno嗆 w wykonywanych czynno軼iach
- do鈍iadczenie w pracach na podobnym stanowisku
- motywacja do pracy, sumienno嗆 oraz zaanga穎wanie w powierzane obowi您ki,
- mile widziana prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie w pobli簑 miejsca pracy (pokoje dwu – lub jednoosobowe),
- transport do pracy lub zwrot koszt闚 dojazdu
- opiek polskiego rezydenta,
- ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umow o prac zgodn z przepisami Kodeksu Pracy obowi您uj帷ymi na terenie kraju wykonywanej pracy.

Termin sk豉dania ofert: 31.08.2018

Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta prze郵ij swoje CV na adres: rekrutacja@getjob.com.pl
lub skontaktuj si z naszym biurem:

od 8:00 do 16:00
+48 510 242 586
+48 502 124 974

Znajdziesz nas r闚nie na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-5 55675901263213/

Wysy豉j帷 dokumenty prosimy tak瞠 o za陰czenie klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z p騧niejszymi zmianami)".

Wa積e: Pami皻aj, aby nie wp豉ca 瘸dnych zaliczek/op豉t za pobyt itp. Rzetelne firmy nie 膨daj takich rzeczy!

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie link闚 w wiadomo軼iach wysy豉nych z serwisu):
Tre嗆:
Tw鎩 email:
Kod zabezpieczaj帷y:

Na skr鏒y:

Og這szenia Zagranica: Pozosta貫
Og這szenia Holandia
Pozosta貫 Holandia
Dam prac Holandia
Praca Holandia