Szukaj: Województwo: Miasto:
 Ogłoszenia Premium

Główna > Praca > Dam pracę > Pozostałe > Operator-programista

Nowe ogłoszenia na Twój e-mail!

Operator-programista frezarki CNC (Fanuc) (ASF/08/18)

Woj.: Zagranica
Miasto: Belgia/Genk

Data dodania:01 Sierpnia 2018

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator-programista frezarki CNC (Fanuc)
Miejsce pracy: Genk

Opis stanowiska:

Obsługa i programowanie frezarki Fanuc O-M seria 0-5.
Produkcja jednostkowa i seryjna - od 1 do 500 sztuk.
Obrabiane materiały: stal czarna, stal nierdzewna, aluminium.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 2 lata w pracy na stanowisku Operatora-programisty frezarki Fanuc.
Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - mile widziana.
Własny samochód mile widziany.
Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Telefon kontaktowy: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/205147/1 004/0/

Ważne: Pamiętaj, aby nie wpłacać żadnych zaliczek/opłat za pobyt itp. Rzetelne firmy nie żądają takich rzeczy!

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie linków w wiadomościach wysyłanych z serwisu):
Treść:
Twój email:
Kod zabezpieczający:

Na skróty:

Ogłoszenia Zagranica: Pozostałe
Ogłoszenia Belgia
Pozostałe Belgia
Dam pracę Belgia
Praca Belgia