Szukaj: Województwo: Miasto:
 Ogłoszenia Premium

Główna > Praca > Dam pracę > Pozostałe > Stolarz Budowlany (E

Nowe ogłoszenia na Twój e-mail!

Stolarz Budowlany (ECU/04/18)

Woj.: Zagranica
Miasto: Holandia/AMSTERDAM

Data dodania:11 Czerwca 2018

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Stolarz Budowlany
Miejsce pracy: cała Holandia

Opis stanowiska:

Wykonywanie konstrukcji drewnianych pod wylewanie betonu
Montaż drzwi i okien.
Montaż uszczelek, klamek, zamków itp.
Montaż rusztowań.
Montaż ścianek działowych.
Montaż schodów, szafek itp.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy przy montażu okien.
Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza budowlanego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziana znajomość języka niderlandzkiego.
Mile widziane własne auto (osobowe).

Oferujemy:

Wynagrodzenie 17,25 euro brutto/h.
Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
Zakwaterowanie: płatne 87,50 euro tygodniowo.
Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
Bezpłatne dojazdy do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/274463/1 004/0/

Ważne: Pamiętaj, aby nie wpłacać żadnych zaliczek/opłat za pobyt itp. Rzetelne firmy nie żądają takich rzeczy!

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie linków w wiadomościach wysyłanych z serwisu):
Treść:
Twój email:
Kod zabezpieczający:

Na skróty:

Ogłoszenia Zagranica: Pozostałe
Ogłoszenia Holandia
Pozostałe Holandia
Dam pracę Holandia
Praca Holandia