Szukaj: Wojew鏚ztwo: Miasto:
 Og這szenia Premium

G堯wna > Praca > Dam prac > Pozosta貫 > Malarz przemys這wy -

Nowe og這szenia na Tw鎩 e-mail!

Malarz przemys這wy - Piaskarz (CMP/05/18)

Woj.: Zagranica
Miasto: Belgia/Dilsen-Stokkem

Data dodania:11 Czerwca 2018

Powr鏒 do listy og這sze
WEEGREE jest firm dzia豉j帷 w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat wsp馧pracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidno嗆, wysoka jako嗆 i indywidualne podej軼ie do ka盥ego projektu to nasze najwi瘯sze atuty. Wieloletnie do鈍iadczenie pozwala zrozumie nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem d逝gotrwa造ch relacji.

Malarz przemys這wy/Piaskarz
Miejsce pracy: Dilsen-Stokkem

Opis stanowiska:

Malowanie du篡ch zbiornik闚 paliwowych (5 metr闚 wysoko軼i, 20 metr闚 d逝go軼i).
Piaskowanie stali/szlifowanie.
Malowanie natryskiem hydrodynamicznym.
Drobne prace spawalnicze - spawanie MIG/MAG niedu篡ch konstrukcji pod zbiornikami.

Wymagania:

Do鈍iadczenie: min. 5 lat w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.
Mile widziany w豉sny samoch鏚.
Dyspozycyjno嗆, sumienno嗆 i samodzielno嗆.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prac na d逝gi okres.
Mieszkanie bezp豉tne, w pe軟i wyposa穎ne.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granic.
Mo磧iwo嗆 wyp豉cania zaliczek przez pierwszy 1 miesi帷 zatrudnienia.
Zdaln opiek konsultanta przez ca造 okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazd闚 do pracy.
Ubrania robocze oraz sprz皻 do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/191883/1 004/0/

Wa積e: Pami皻aj, aby nie wp豉ca 瘸dnych zaliczek/op豉t za pobyt itp. Rzetelne firmy nie 膨daj takich rzeczy!

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie link闚 w wiadomo軼iach wysy豉nych z serwisu):
Tre嗆:
Tw鎩 email:
Kod zabezpieczaj帷y:

Na skr鏒y:

Og這szenia Zagranica: Pozosta貫
Og這szenia Belgia
Pozosta貫 Belgia
Dam prac Belgia
Praca Belgia