Szukaj: Wojew鏚ztwo: Miasto:
 Og這szenia Premium

Nowe og這szenia na Tw鎩 e-mail!

Elektryk

Woj.: Zagranica
Miasto: Niemcy

Data dodania:13 Lipca 2017

Powr鏒 do listy og這sze
Agencja Po鈔ednictwa Pracy D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydat闚 do pracy na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy- Niemcy
Okres zatrudnienia- bezterminowo
Opis stanowiska:
- Monta instalacji elektrycznych w r騜nego rodzaju obiektach (domy mieszkalne, zak豉dy przemys這we, budowy, itp)
Wymagania:
- dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego-warunek konieczny!
- 安iadectwo uko鎍zenia szko造 w zawodzie elektryka b康 uprawnienia SEP
- Aktualne do鈍iadczenie zawodowe, min. 2 lata
- Prawo jazdy kat. B oraz w豉sny samoch鏚
Oferujemy:
- Umowa o prac zawarta z firm w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- P豉tny urlop wypoczynkowy
- P豉tne zakwaterowanie
- Mo磧iwo嗆 zatrudnienia w parze, w przypadku kiedy jedna z os鏏 nie posiada samochodu. Obie osoby musz jednak komunikowa si w j瞛yku niemieckim
Zainteresowanych kandydat闚 prosimy o przes豉nie swojego CV ze 鈍iadectwami na adres rekrutacja@danddpersonal.pl
W temacie wiadomo軼i prosimy o wpisanie "Elektryk".
W CV prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wa積e: Pami皻aj, aby nie wp豉ca 瘸dnych zaliczek/op豉t za pobyt itp. Rzetelne firmy nie 膨daj takich rzeczy!

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie link闚 w wiadomo軼iach wysy豉nych z serwisu):
Tre嗆:
Tw鎩 email:
Kod zabezpieczaj帷y:

Na skr鏒y:

Og這szenia Zagranica: Praca Fizyczna
Og這szenia Niemcy
Praca Fizyczna Niemcy
Dam prac Niemcy
Praca Niemcy