Szukaj: Województwo: Miasto:
 Ogłoszenia Premium

Nowe ogłoszenia na Twój e-mail!

Pracownik biurowy

Woj.: Śląskie
Miasto: Gliwice

Data dodania:13 Lipca 2017

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze HR zapewniając profesjonalną obsługę na etapie rekrutacji i zatrudnienia. W naszym zespole oferujemy możliwość podjęcia pracy i zdobycia doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik biurowy
Gliwice (centrum)

Szukasz pierwszej pracy?
Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej?

Zakres obowiązków:

- praktyczne poznanie funkcjonowania agencji pracy,
- prace administracyjno-biurowe,
- bieżące wsparcie pracy biura.

Wymagania:

- chęć zdobycia doświadczenia w pracy biurowej
- umiejętność pracy zespołowej,
- dynamiczne działanie i dokładność,
- komunikatywność,
- zaangażowanie.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- możliwość awansu i podniesienia kwalifikacji,
- bezpłatne lekcje języków obcych,
- świetną atmosferę w pracy,
- stabilność zatrudnienia,
- stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,
- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Aplikuj: rekrutacja@pronobel.pl
W tytule wiadomości prosimy koniecznie wpisać KOPB + Imię i Nazwisko

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ważne: Pamiętaj, aby nie wpłacać żadnych zaliczek/opłat za pobyt itp. Rzetelne firmy nie żądają takich rzeczy!

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie linków w wiadomościach wysyłanych z serwisu):
Treść:
Twój email:
Kod zabezpieczający:

Na skróty:

Ogłoszenia Śląskie: Prace Biurowe, Sekretariat
Ogłoszenia Gliwice
Prace Biurowe, Sekretariat Gliwice
Dam pracę Gliwice
Praca Gliwice