Kategorie

Moje konto

Social

Główna > Praca > Dam pracę > Sprzątanie, Opieka > Dam pracę Orzesze k.

Nowe ogłoszenia na Twój e-mail!

Dam pracę Orzesze k. Mikołowa

Woj.: Śląskie
Miasto: Łaziska Górne, Mikołów, Orzesze

Data dodania:10 Lipca 2013

Zakład pracy chronionej o ugruntowanej pozycji na rynku, wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi nagrodami dla pracodawców działający od 1994 roku w zakresie kompleksowej obsługi obiektów
Poszukuje pracowników na stanowisko

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Miejsce pracy: Orzesze koło Mikołowa

Pilnie poszukujemy osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do pracy w serwisie sprzątającym,
Obowiązki:
 Do zadań pracownika będzie należało utrzymanie czystości na hali produkcyjnej i terenach biurowych
 Praca w systemie jedno lub dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- orzeczony stopień niepełnosprawności lub grupa inwalidzka
- Sumienne podchodzenie do powierzonych obowiązków
- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pełne przeszkolenie
- Pracę w rzetelnej firmie
- Premia uznaniowa, dodatki socjalne w ramach zatrudnienia w zakładzie pracy chronionej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
lgunia@prof-us.com.pl lub o kontakt pod numerem telefonu:
694 44 59 77

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy (prosimy o nieumieszczanie linków w wiadomościach wysyłanych z serwisu):
Treść:
Twój email:
Kod zabezpieczający:

Na skróty:
Sprzątanie, Opieka Łaziska Górne,Mikołów,Orzesze | Ogłoszenia Śląskie: Sprzątanie, Opieka | Dam pracę Łaziska Górne,Mikołów,Orzesze | Ogłoszenia Śląskie: Dam pracę | Praca Łaziska Górne,Mikołów,Orzesze Ogłoszenia Śląskie: Praca
Ogłoszenia Łaziska Górne | Praca Łaziska Górne | Dam pracę Łaziska Górne | Sprzątanie, Opieka Łaziska Górne
Ogłoszenia Mikołów | Praca Mikołów | Dam pracę Mikołów | Sprzątanie, Opieka Mikołów
Ogłoszenia Orzesze | Praca Orzesze | Dam pracę Orzesze | Sprzątanie, Opieka Orzesze